KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyr 2793411
nr 279 3411
Miniatyr
1800-tal
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 oktober 2003
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr